Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Nové stránky na www.zerici.cz!

13. 5. 2009

 

Jaro je tady

6. 4. 2009

Obrazeka my trávíme více času venku. V pátek odpoledne bylo tak krásně, že někteří pracující utekli i z práce aby mohli trávit čas efektivněji a hlavně ZÁBAVNĚ:-) u Orlice. Každý se věnoval činnosti, která ho baví-my poslušnosti...
 

Dogtrekkingové hrátky jarním Polabím

21. 3. 2009

Na tuto akci jsem jela nakonec z Hradce sama s nadějí, že bude hezky. Tohle přání se mi vyplnilo a celý den svítilo sluníčko. S Portem jsem šla 25km trasu, ale díky mému orintačnímu nesmyslu jsme v reálu nachodili cca 32km. Na trase jsme museli hledat odpovědi na otázky zadané pořadately a vyplňovat je do papírů..

 

NEJpes Česka - Sněhulka!

6. 3. 2009

Obrazek

 

novinky 2

28. 2. 2009

Omlouvám se za neaktualizaci stránek, ale pokusím se vše shrnout.

V lednu jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy až v dalekém Trenčíně. Na dobrodružnou cestu s Vladanou, kdy bylo snad to nejhorší počasí, co si může řidič přát, a milé přivítání ve Vizovicích (díky Milčo), snad nikdy nezapomenu. Odvezli jsme si s Portem V2, res. CAC a plno dojmů.

 

Víkend v Jizerských horách

20. 1. 2009

Fiasko v Polsku

6. 12. 2008

Ano,i tak se dá říct naší účasti na výstavě v Nowé Rudě. Ale abych to vzala od začátku. Už ráno nastaly komplikace, protože jsem nemohla najít Portův očkovací průkaz. Chudák Honza schytal poránu moje klení a nadavky, že ten očkovák byl naposledy v baťohu a teď tam není!
 

Sněhové radovánky v Krkonoších

30. 11. 2008

ObrazekDostala jsem pozvání od sestřenice Evy, ať s ní jedu na víkend domů-do Krkonoš, kde mám půlku příbuzenstva. Vyrazili jsme v pátek odpoledne a přijeli za tmy na Jestřabí. Je to zapadlá vesnice položená vysoko v horách, kde jsem trávila jako malá prázdniny:-)
 

Výsledky RTG na DKK

21. 11. 2008

Bohužel se potvrdilo, že Port má těžkou dysplazii kyčelních kloubů. Výsledek je 3/4. Jsem zklamaná, smutná a naštvaná, ale nedá se s tím nic dělat. Nemá klinické příznaky, s agility však končíme a uvidíme, co bude dál...

Do profilů našich psů jsem doplnila "zdraví".

 

2. Královéhradecký miniDogtrekking

18. 11. 2008

Obrazek

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

následující »